Bankacılık Haberleri

Ziraat Bankası Güncel Satılık Gayrimenkuller

Ziraat Bankası Güncel Satılık Gayrimenkuller

2020 yılında Ziraat Bankası satılık daire, satılık müstakil ev, satılık dükkan, satılık tarla, satılık bahçe ilanını duyurdu. Ziraat Bankası’nın Kasım 2020’de satılık emlak ilanları değerinin çok altında! 900 TL’ye arsa, 10.000 TL’ye müstakil ev… Bankaların satılık ilanları nasıl alınır? Ziraat Bankası satılık gayrimenkul almak için Ziraat Bankası’na kredi de veriyor! Ziraat Bankası, el konulan gayrimenkullerini geri almak için satışa çıkardı.

Ziraat Bankası’ndan çok uygun fiyatlı konutlar Kasım 2020’ye özel fiyatlarla sunulacak. Ziraat Bankası, yayınladığı ilanlarda müstakil konutları 6.000 TL, dükkanları 9.000 TL, daireleri 26.000 TL, arsa, tarla ve bahçeleri 900 TL’ye satışa çıkardı. Kasım ayına özel. Ziraat Bankası satılık emlak ilanlarına nasıl başvurulur? Ziraat Bankası buna kredi veriyor mu?

Ziraat Bankası neden bu ilanları değerinin çok altında yayınladı? Ziraat Bankası, stok yükünden kurtulmak için bu el konulan malları nakde çevirmek istemektedir. Bu durumda, mülkler değerlerinin çok altında beyan edilir. Ziraat Bankası, bu ilanlar için vatandaşlara çok düşük faiz oranlarıyla bu gayrimenkulleri satın alabilmeleri için özel krediler de sunuyor. Ayrıca bu krediye değerleme ücreti ve ev kredisi masrafları gibi ücretler dahil değildir.

Ziraat Bankası Krediler

Bugün İstediğiniz evinizi yarına ertelemeyin! Ziraat Bankasıkonut kredisi başvurusu yapın, 120 aya varan vadelerle hayalinizdeki eve sahip olun.

Konut kredileri, Banka nezdinde açılan işlem hesabı üzerinden aylık düzenli gelirinin tamamını veya bir kısmını alan müşterilere yönelik uzun vadeli kredilerdir. Bu kredi türü, krediden sağlanan fonların doğrudan satıcı/yatırımcının hesabına aktarılacağı şekilde kullandırılır. Konut inşaatının finanse edilmesi durumunda, ödemenin belirlenen takvime ve inşaat durumlarına göre yapıldığı bu tür finansmanın özelliği nedeniyle, Banka kredi tutarının belirli bir kısmını doğrudan müşterinin hesabına aktarabilir. .

Ziraat Bankası Konut Kredisi Özellikleri

  • Kredi limiti gayrimenkul ekspertizinin %80’ine kadar olup 120 aya varan vadelerle verilmektedir.
  • Krediye ait gayrimenkul üzerinde teminat belirlenir.
  • Gerekli görüldüğü takdirde ek teminat talep edilebilir.
  • Dönem boyunca hayat, konut ve zorunlu deprem sigortası yapılmaktadır.

Kaynak: https://www.faizsizkredi.com.tr/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ