Bankacılık Haberleri

Ziraat Bankası Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Yeni yıla girmemizle birlikte aylık gelirlerine gelecek zamları da hesap ederek yeni konut alma hazırlığında olan binlerce kişiden birisi olabilirsiniz. Yeni yıla girmemizle birlikte banka kredilerinin faiz politikalarında bir değişiklik olup olmayacağı henüz kesin olmasa da, Ziraat Bankasının güncel konut kredileri hakkında sizlere bilgi vermek istedik.

Ziraat Bankası konut kredisi tahsis ederken azami 120 ay vadelerde kredi hizmeti veriyor. Elbette sizin gelirinize ve talebinize göre farklı ödeme koşulları imkanı da veren banka en uygun şartlarından birisi sabit faizli veriyor olması diyebiliriz.

Bugünün Evini Yarına Bırakmayın

İçindekiler

Alacağınız eve ipotek koyan Ziraat Bankası, “Bugünün evini yarına bırakma” parolasıyla binlerce müşteriye ulaşmış olacak ki, kendisine yakışan bankacılık anlayışını devam ettirmektedir.

Gerek şubelerden, gerekse internet bankacılığı, ziraat mobil uygulaması, çağrı merkezi ya da bankamatiklerden yapabileceğiniz Konut Kredisi ön başvuruları ile hayalinizde tasarladığınız evi satın alma adımı atmış olacaksınız.

Ziraat Bankasının Güncel Konut Kredileri

Alacağınız kredi sayesinde sahip olacağınız eve kira öder gibi sahip olma imkanı veren Ziraat Bankası düzenli ödeme gücüne sahip herkese bu olanaktan faydalandırıyor.

Ne Kadar Öderim?

Alacağınız 100 bin lira için % 1,11 faiz oranı belirlenmiş ve 120 ay 1.512,04 TL, 96 ay 1.698,68 TL, 84 ay ise 1836,64 TL taksit ödemesi gerçekleştiriyorsunuz.

Minimum 3 ay, maksimum ise 120 ay vadelerde alabildiğiniz konut kredisinin minimum tutarı 5 bin, maksimum tutarı ise 1 milyon lira olarak sınırlı tutulmuş.

Bankadan isterseniz maksimum 3 kez ödeme yapmama imkanı ile alabileceğiniz bu hizmeti isterseniz belirli periyod ödemesiz, artan ödemeli, değişken ara ödemeli gibi alternatif seçenekler ile alabiliyorsunuz.

2007 yılında yürürlüğe giren Konut Finansmanı Yasasına göre konut finansmanı kapsamının tüketicilere bırakıldığından avantajlı hususlar oluşmaktadır. Alacağınız kredinin faizinden uygulanan BSMV konut kredilerinde uygulanmamaktadır ve burada tüketicinin kârı % 5 oranındadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ