Bankacılık Haberleri

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Anında Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Anında Bağlanma

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine ulaşımı 444 00 00 ve 0850 220 00 00 numaraları ile sağlarsınız. Banka gerek müşterisi gerekse müşterisi olmayan herkese bu numaralar üzerinden 7-24 hizmet veriyor. Bu hizmetler dahilinde telefon bankacılığı kullanılabilirken aynı zamanda bilgi alınması da söz konusu. Tüm bankalarda olduğu gibi müşterilerin en hızlı ulaşım sağlayabileceği müşteri iletişim merkezi halkla ilişkiler açısından önem arz ediyor.

Canlı Desteğe Anında Bağlanma

Ziraat Bankası İletişim Merkezi Canlı Müşteri hizmetlerine bağlanabilmeniz için tuşlamanız gereken numaralar ise 2 – 5 – 0. Burada 2 Bankacılık işlemleri, 5 para transferleri ve fatura işlemi 0 ise canlı destek hattına bağlanma olarak sadece bir yol olarak gösterilebilir.

Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı

Ziraat Bankası Telefon bankacılığı kullanımını sağlayabilmeniz için öncelikli olarak Telefon Bankacılığı müşterisi olmanız gerekiyor. Aksi takdirde bu mecradan hizmet almanız mümkün olmuyor. Bu hizmetin müşterisi olabilmeniz için ise öncelik Banka şubesine başvurmanız. Eğer Ziraat Bankası internet bankacılığı müşterisiyseniz ve kullanıyorsanız buradan da başvuru yapabilme imkanınız olduğunu hatırlatalım.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerinden Neler Yapılabilir?

Bir bankanın verebileceği neredeyse tüm hizmetler müşteri hizmetleri sayesinde yapılabiliyor. Vadeli ve vadesiz mevduat hesaplarınız, para transferlerine konu edilebilecek EFT, Havale ve cebe para yollama, Yatırımın içerisinde bulunan Döviz alım satım, hazine bonosu, altın alım satım yatırım fonu alım satım gibi işlemlerde yapılanlar arasında. Kredi kartınıza ait en önemli kayıp çalıntı bildirimleri, kart yenileme, hesap kesim tarihi ve değişikliği, yapılan harcamaların sonradan taksitlendirilmesi gibi kredi kartı işlemleri de Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri üzerinden yapılabiliyor.

Ziraat Bankası iletişim merkezini aradıktan sonra yapılabilenler arasında fatura ödemeleri de yer alıyor. Bankacılık ürünlerine başvuru, başvuru sonuçlarını takip etme, döviz kurları hakkında bilgiler edinme de yine bu mecra üzerinden yapılıyor.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Şikayet

Tüketicilerin en çok şikayet ettikleri husus ise arama sonrası sesli yanıt sistemi ile karşılanılmasına rağmen bir türlü canlı destek için müşteri temsilcisine bağlanılamaması. Arayacağınız 0850 220 00 00 numarası sonrası 0 kayıp çalıntı bildirimi, 9 ise İngilizce dil desteğine yönlendiriyor. Yapacağınız işleme göre ana numaralar ise şu şekilde;

  1. Kredi ve Bankamatik Kartı işlemleri
  2. Bankacılık işlemleri
  3. Şifre işlemleri
  4. İnteret ve Mobil Bankacılık işlemlerinde teknik destek
  5. HGS ve OGS işlemleri
  6. Ziraat Bankası hakkında bilgi alma ve bankacılık ürünlerine başvuru.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ