otomotiv

Yeni Corolla Ne Kadar?

Yeni Toyota Corolla modelinde satışa sunulan araç, fiyat olarak pek çok insanın beklentileri üzerine satışa sunulmuş durumda. 40000 adetlik yıllık satış hedefi ile tam gaz devam eden aracın şu anki fiyatı 57 bin500 TL. Haziran ayının son haftasının itibaren showroomlarda giderini alması planlanan aracın güzel versiyonlarının da başlangıç fiyatı 77 bin TL. Tabii sürekli değişecek olan ve farklı pakette ile birlikte ön plana çıkarılacak olan araç için, araç içi teknolojiler çok yüksek seviyede. Toyota’nın Bu tasarım dilini kullanan marka ya dair, yenilikçi bir çözüm ürettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Kişisel beklentiler ihtiyaçları dair çözümler ve estetik fırsatlarla birlikte 1.4 litrelik turbo dizel motora sahip olan Toyota Corolla, 2018 model ile birlikte gayet hızlı hem estetik bir görüntü açısından hem de profesyonel bir tasarım bir yakasından özel bir ön yüzey kavuşan bu araç, dünya çapında oldukça çok tercih edilen bir model haline gelmiş durumda. Toyota’nın multimode otomatikleştirilmiş şanzımanı ile sunulurken, geliştirilmiş satış platformları ile birlikte 5 ileri vitesli otomatik ve manuel şanzıman seçenekleri de bulunuyor.

Gerek marka fazla çalışması olsun, gerek profesyonel manada ilerlemesi olsun, Toyota Corolla yıllardır bilinen ve takip edilen bir model. Bu yüzden insanlar bu modellere dâhil beklentilerini sürekli yükseltmekte. Toyota’nın yakın gelecekte çıkartmaya başlayacağı elektronik arabaları bakarsak, Toyota Corolla ile ilgili Elektronik motorlarında üretildiğini söyleyebiliyoruz. Elektrikli Toyota Corolla modellerinin yakın zamanda tanıtılacak ondan hiçbir şüphemiz yok. Bu yüzden büyük bir hızla yeni çıkacak olan Toyota Corolla modellerini bekliyoruz 2018 yıl içinde ne gibi bir sükse yapacak göreceğiz. Güvenlik paketleri ve diğer Optimum paketlerle birlikte nasıl bir ilerleme kaydedeceğim hep birlikte sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz. Panasonic pil markası ile anlaşmış olan Toyota’nın yeni çıkartılacak olan elektrikli arabalar ile alakalı yaptığı duyurular Şüphesiz ki bizi heyecanlandırıyor. Bu yüzden profesyonel bir çalışma mantığı ile ilerleyen her bir teknoloji kendi içeriği ile birlikte inceleyebiliriz.

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu