Bankacılık Haberleri

Taksitle Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Taksitle Araba Alma Yöntemleri Nelerdir?

Yaşam yolculuğumuzda mutlu olmak ve refah içinde yaşamak hepimizin hakkı! Refah içinde konfor alanımızda mutlu hissetmenin ilk şartı nedir? Hiç kuşkusuz öncelikle temel ihtiyaçların karşılanmasıdır. Günümüzde barınma kadar önemli olan bir araca sahip olmaktır.  Toplu taşımanın gittikçe kalabalıklaştığı günümüzde barınma ihtiyaçları kadar araç sahibi olmakta önemlidir.

Taksitle araba satın almak için faizsiz finansman yöntemleri kuşkusuz çok avantajlıdır.  Kolay, ekonomik ve hızlı şekilde araba sahibi olmanızı sağlayan sistemde müşteri faydasına uygun sistemler önerilmektedir.

Taksitle Nasıl Araba Satın Alabilirim?

Peşinatlı ya da peşinatsız araba almak isteyen biri iseniz; Faizsiz finans sistemi tamda size göredir.  40, 60, 80, 100, 120, 160 veya 200 aylık gruplardan birine dahil edilebilirsiniz.  Bu sistemde taksitler faiz ve vadesizdir. İnsanlar sisteme giriş yaptığında, tek seferlik organizasyon ücreti öderler. Bu sistemde her ay bir kişi çekilişin sahibi olur.

Taksitle araba almak sistemlerinden bir diğeri Sıra Tespitli tasarruf yöntemi kendi içinde ikiye ayrılır.  Ev almak isteyenlerin taksitleri faizsiz ve sabittir. Peşinatsız  ilk taksit ve organizasyon ücreti ödenir. Sonrasında ise  sisteme girenler evlerini vadenin ortasını takip eden ayda alırlar. Araba satın almalarında da benzer bir sistem söz konusudur.

Taksitle araba al sistemlerimizden bir diğeri de Ön Ödemeli Sistemdir. Bu sistemde ev almak isteyen kişiler ödemek istedikleri peşinatları belirliyor. Peşinat düşüldükten sonra, evin fiyatı doğrudan taksit sayısına bölünür. Aylık taksitler ortaya çıkar. Bu sistemde taksitler faizsiz ve sabittir. Peşinat sisteminde evin teslim tarihi peşin ödemeye göre belirlenir. Peşinat ne kadar yüksek olursa, ev o kadar çabuk teslim edilir.

  • Sıra Tespitli tasarruf yöntemi
  • Serbest planlı tasarruf yöntemi
  • Konut Değer endeksli tasarruf yöntemi

Taksitle araba fırsatı ile kredi almadan araba sahibi olmak artık hayal değil. Sosyal dayanışma ile ilerleyen sistemi ile bir ilki gerçekleştiren faizsiz finans şirketleri, gelir düzeyi ne olursa olsun ailelerin bile ev sahibi olmasına imkan tanıyor. Sizleri ev kredisi, taşıt kredisi zorunluluğundan kurtaran sistem oldukça esnek ve kişilere göre düzenlenebiliyor. Sistem sizi esnek taksitlerle konut sahibi olacağınız bir sisteme davet ediyor. Birlikte her zorluğun üstesinden gelme geleneğinden ilhamla oluşturulan sistemi; konut, arsa, ev veya ofis gibi gayrimenkul alımı için kullanabileceğiniz gibi taksitle araba alma için de tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ