otomotivZiraat Bankası

Ziraat Bankasından Satılık Güncel Hacizli Araç Listesi

Ödenemeyen taşıt kredilerine istinaden banka tarafından satışa konu edilen Ziraat Bankası Güncel Hacizli Araçlar  popüleritesini koruyor. Yüksek modelli araçların çok daha uygun fiyatlara alınabiliyor olması bu önemi artırırken zaman zaman önemli bir kazanç aracı olabiliyor. Zira buradan araç alan kişiler satışa konu ederek para kazanma yoluna gidiyor.

Ziraat Bankasından Satılık Araçlar

Her ne kadar ihale yöntemi ile alınıyor olsa da, mevcut devam eden ihale sayısının çok az olduğu sistem üzerinden görülebilir. Bize bırakılmaz önyargıları ile bu alımlardan uzak kalan kişiler bir bakıma kayıp yaşıyor diyebiliriz. İhaleye katılım için Ziraat Bankası şubelerine gitmeniz ve almak istediğiniz araç için muhammen bedel üzerinden hesaplanan bir teminat tutarı yatırmanız gerekiyor. Burada ihale sonrası ihaleyi kazanamazsanız bu tutar zaten size iade ediliyor. Fakat ihaleyi kazanmanıza rağmen aracı almaktan imtina ederseniz bu tutar bankaya gelir irat ediliyor.

Uygun Fiyatlı Araçlar için İhale Yöntemi

Hacizli Araç alımı için bankaya başvuru ve teminat yatırma sonrasında bir sözleşme yapılıyor. Bu sözleşme sonrası size TC numaradan oluşan kullanıcı adının yanında şifre veriliyor. Bu şifreniz ile sisteme giriş yaptıktan sonra ilgilendiğiniz araca fiyat teklifinde bulunuyorsunuz. Bu aşamada ihale başlamış oluyor. İhale süresi sonunda yeni bir teklif gelmesi ihalenin 30 dakika daha uzamasına neden olurken teklif gelmemesi halinde araç sizin oluyor. Burada belirtilen rayiç bedelin altına bir fiyat vermeniz mümkün değil. Üzerinde fiyat vermeniz lazım ve maksimum artış rakamları da açıklamalarda mevcut.

Bankadan Satılık Araçları İnceleyebiliyorsunuz.

Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Araçlar için gerekli teknik ve fiziki raporlara bu sayfalardan ulaşabiliyorsunuz. Dilerseniz yetkili kişilerin telefonlarını aradıktan sonra aracı olduğu yerde görme fiziken muayene etme hakkınızda bulunuyor. Fakat ihale sonrası vazgeçerseniz yatırmış olduğunuz teminat tutarı size iade edilmiyor ki bunu bir kez daha hatırlatalım.

Güncel araçlar, muhammen bedelleri, teknik bilgileri ile Ziraat Bankasından Satılık Hacizli Araçlar şunlar;

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu