Bankacılık Haberleri

BMW İ8 Yeni Gücü İle Ekranlarda!

BMW İ8 Yeni Gücü İle Ekranlarda!

Ünlü Alman devi BMW markasının yeni aracı olan i8 serisinin gücü artmaya başladı. Markanın yaptığı çalışmalara bakarsak, Gerçekten hızlı bir ilerlemenin kaydedildiğini söyleyebiliriz. Daha hızlı hem daha güçlü bir yakıt kapasitesi ile ilerleyen marka, i8 otomobil modeli için, beygir gücünü artırmanın peşinde olduğunu söyledi. Tabii söz konusu otomobil elektrikli bir otomobil olduğu için, Önemli olan bir dayım Menzil süreci olduğunu söylememiz mümkün. Bu yüzden marka Şu an için 3 silindirli motorun, çok daha fazla silindir hacmi ve güç seçeneği ile karşımıza çıkacağını söylüyor. Tabii yalnızca burada değil BMW i8 serisinin gücünü arttırmak adına, yol tutuşu ve yolcu emniyet içinde büyük bir artı sağlamak niyetinde. Yerden tasarruf sağlayan ve dikey konumda yer alan koltukların yerini, 100 litrelik bir depolama alanı alıyor.

Kişiselleşmiş düşünceler ve farklı tasarım deneyimler ile birlikte kendi tarzını ortaya çıkartan BMW, herkesin ilgi odağını toplamaya devam ediyor. Bu yüzden zaman kaybettiğime sizde bu elektrikli otomobillere bakmaya devam edin. Geleneksel tasarımlarında teknolojik ilerlemenin böylesine büyük bir yapıda organize edildiği günümüzde, elektrikli otomobillerin yeri oldukça farklı bir yere doğru gitmekte. Haliyle BMW yeni bir Cazibe yaratmanın peşinde olduğu için yapısal taktikler veya takviyelerin önemini Bu aracın da göstermiş durumda. Bu yüzden şu an otomobil için gerçekten büyük bir beklentiye girdik bakalım neler olacak. Bu arada hatırlatmakta fayda var aracın kapılarında alüminyumdan yapılmış bir dış kabuk bulunduğu için, karbon fiber destekli yapısal farklılıklar daha da büyümüş durumda. Böylelikle aracın kayda değer olarak hızlanması ve hafiflik bakımından ön plana çıkması, BMW içinde heyecan verici olsa gerek.

Profesyonel manada ön plana çıkartılan otomobillerle alakalı beklentilerini sürekli artıyor. Böylelikle yeni 26serisinin kullanmış olduğu detayları çok daha çabuk fark etmiş oluyoruz de burada bize büyük bir artı sağlıyor. Geleneksel otomobillerin yerini alacak olan elektrikli otomobiller bu şekilde tasarım boğazından büyük ve güçlü bir şekilde gelirse, insanların da mutlu bir şekilde otomobil sevdasını ateşlenmiş olacak. Yeni gelişmeleri Merakla bekliyoruz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ