BankalarKredi Kartı

Vakıfbank kredi kartları 2020

Kamu bankası olan Vakıfbank’ta müşterilerine çeşitli kredi kartları sunarak hizmet vermektedir. Özellikle bankanın son zamanlarda yapmış olduğu anlaşmalar müşterilerinin daha çok kredi kartı kullanmasını sağlamaktadır. Sizlerde Vakıfbank kredi kartlarından sizlere en uygun olan seçerek bu konuda kredi kartınız ile avantaj sağlama fırsatını yakalamış olursunuz.

Kredi kartı talebi sonrasında bankalar artık müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla temassız kart hizmeti vermeye başladı. Bu kart ile 90 lira limitine kadar harcamalarınızı şifre girmeden ödeme imkanı bulunuyor. Bir çok kesim tarafından çok sevilmesine rağmen bazı müşterilerin çekinceleri oluşuyor. Bu çekincelerinden dolayı Vakıfbank Kredi Kartı Temassız Özelliğini Kapatma talebinde bulunuyorlar. Aslında güvenli bir işlem olan temassız kart sevilecek bir hizmet. Bu anlamda mevcut kredi kartları ve banka hesap kartları da dahil olmak üzere tüm kartların tahsisinde bu özellik açık olarak teslim ediliyor.

  1. Vakıfbank World Kredi Kartı

Bankanın en çok tercih edilen bu kredi kartının yıllık olarak müşterilerinden almış olduğu kart aidatının 86 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. Aynı zamanda müşterilerinin aylık 500 TL ve üzerinde harcama sözünü vermeleri durumunda bankanın aynı zamanda müşterilerine yılda 40 TL bonus ücret de verdiğini belirtmek istiyoruz. Bu kredi kartını kullanan kişilerin faydalanacağı bazı avantajlara bakalım.

Öncelikli olarak gıda harcamalarında bankanın 15 TL değerinde World Puan kazanma şansı bulunmaktadır. Kozmetik alışverişlerine ise bankanın müşterilerine sunduğu 15 TL bonus para puanda bulunmaktadır. Son olarak ise World Kredi kartı ile yapacağınız seyahat harcamalarında ise banka sizlere 50 TL bonus para puan kazandırmaktadır.

  1. Vakıfbank Kampus Kredi Kartı

Bankalar için ciddi bir müşteri potansiyeli olan üniversiteli öğrencilere özel olarak hazırladığı kampus kredi kartı da Vakıfbank tarafından üniversite öğrencilerine sunulmaktadır. Bu kredi kartının ise müşterilerden yıllık olarak hiçbir şekilde kart aidatı almadığını belirtmek istiyoruz.  aynı zamanda üye iş yerlerinde geçerli olan anlaşmalarda Kampus kart sahiplerine ek olarak taksit imkanı bankalar tarafından sunulmaktadır.

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu