İhtiyaç KredileriKredilerQNB Finansbank

QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu

Son günlerin kredilerinde moda evraksız, imzasız, kefilsiz ve uygun faiz oranlarında dijital kanalları kullanarak alabileceğiniz anında kredi tahsisi diyebiliriz. Her banka kendi mevzuatına uygun olarak geliştirdiği yazılım ve uygulamalar ile oturduğun yerden kredi imkanını müşterilerine sunar oldu. Zahmetsiz alabileceğiniz kredilere örnek QNB Finansbank Online Kredi Başvurusu uğraşmadan alabileceğiniz kredilerden sadece bir tanesi.

Acilen paraya ihtiyacınız var ise ve bu ihtiyacınızı bankalardan karşılamak zorundaysanız artık gece mesaisi ya da hafta sonu tatili gibi endişelerinizden uzak olarak alabileceğiniz bir bankacılık hizmetini Qnb Finansbank online kredi başvurusu  ile yapılabiliyor.

Finansbank Online Kredi Şartları

Burada öncelikle parayı alabileceğiniz, yada kredinizin yatabileceği bir hesabınızın olması. Banka şubeleri nezdinde bulunan hesabınıza bağlı olarak açılan internet bankacılığı ya da cep şubesi kullanımına açık bir müşteri konumunda olmanız gerekiyor.

Finansbank Kredi Limiti

Krediye başvuru limiti bin lira ile 35 bin lira arasında olabiliyor. Başvuru sonrası anında onaylanan kredinin kullanım süresi ise 7 gün ile sınırlık kılınmış. Yani yaptığınız başvuru sonrası kredinizi bu süre içerisinde çekebiliyorsunuz. Elbette banka burada başvurunuzu reddedebilir yada faiz oranını değiştirebilir bunu da ayrıca hatırlatalım.

Alacağınız 30 bin lira kredi için aylık 899 TL taksit öderken, 157,5 TL masraf, 984,55 TL Hayat Sigortası Poliçesi ödemek zorundasınız. Faiz oranı ise  bu vadede % 1,33 olarak belirlenirken, hayat sigortasını zorunlu tutmuş. Buradaki masraf da 47 yaşındaki bir müşteri için hesaplanmış. Yani sizin kişisel bilgilerinize göre değişiklik gösterebilir.

Finansbank Krediye Nasıl Başvurulur?

Qnb Finansbank internet şubesi kullanan kişiler internet bankacılığına girdikten sonra gerekli kredi başvurusu yapabiliyor. Dijital ortamda başvuru yapıldığından ayrıca bir ek belge talep edilmiyor.

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu