BankalarGaranti Bankası

Garanti Bankası Müşteri Hizmetlerine Anında Bağlanma

Garanti Bankası Müşteri hizmetleri, Garanti Bankası Telefon Bankacılığı, Garanti BBVA Müşteri İletişim Merkezi kişilerin taleplerini 7-24 değerlendirmeye alıyor. 

Garanti Bankası A.Ş., 1946 yılında Ankara’da kurulan özel bir bankadır. Garanti Bankası, bireysel, kurumsal, ticari ve ödeme sistemlerini de içine alan, birçok alanda hizmet vermektedir. Rusya, Hollanda ve Amerika’da da sahip olduğu iştirakleri olan Garanti Bankası, iştirakleri aracılığıyla, hayat sigortası, bireysel emeklilik ve finansal kiralama alanlarında da, müşterilerine kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Garanti Bankası ayrıca, yurt içi ve yurt dışında kurduğu ortaklıklar ile finansal hizmetler vermektedir.

Garanti BBVA Bankası Müşteri Hizmetleri

2001 yılında Osmanlı Bankası A.Ş.’yi bünyesine alan Garanti Bankası’nın hisseleri, İngiltere ve Amerika finansal piyasalarında da işlem görmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Garanti Bankası, Türkiye’nin 2. özel bankası olarak, hizmetlerine devam etmektedir. Türkiye’de en çok kullanılan kredi kartı özelliğini taşıyan Bonus kredi kartı, Garanti Bankası’na ait bir kredi kartıdır. Yaptığı yatırımlar ile büyümeye ara vermeden devam eden Garanti Bankası, tüm atılımlarını müşterilerinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda yapan, müşteri memnuniyetine sonsuz önem veren bir banka olma özelliği taşımaktadır.

Garanti BBVA Bankası Telefon Bankacılığı

Müşterilerinin finansal ihtiyaçlarını karşılama konusunda, sayılı bankalardan biridir. Açtığı birçok şubede bulunan konusunda uzman çalışanları, ATM’leri, internet bankacılığı, telefon bankacılığı gibi birçok alanda müşterilerine sorunsuz bir şekilde hizmet veren banka, müşterilerinin tüm sorularına ve bankacılık hizmetleri ile ilgili problemlerine cevap veren müşteri hizmetleri ile de, müşteri memnuniyetini yüksek bir şekilde sağlamıştır.

Telefon bankacılığının ayrılmaz bir parçası olan müşteri hizmetleri, uzman müşteri temsilcileri aracılığı ile Garanti Bankası müşterilerinin tüm sorunlarına kısa sürede cevap vermektedir. Garanti Bankası telefon bankacılığı aracılığı ile müşterilere yardımcı olan müşteri hizmetleri çalışanları, dört yıllık üniversite mezunu olan, işe başlamadan önce ciddi bir eğitimden geçen, kaliteli bir ekipten oluşmaktadır. Hızlı bir şekilde ulaşabildiğiniz Garanti Bankası müşteri hizmetleri, 444 0 333 numaralı telefon ile 24 saat Garanti Bankası müşterilerinin hizmetindedir.

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu