Bankacılık Haberleri

Halkbank Kredi Kartlarının Öğrencilere Verdiği Avantajlar

Halkbank Kredi Kartlarının Öğrencilere Verdiği Avantajlar

Kredi kartı alımında mantık aynı olsa da özellik ve kullanıcısı açısından farklılık arz eder. Bu anlamda Halkbank müşterisinin durumuna göre farklı yapılanma ile kart hizmeti sunuyor. Halkbank Öğrenci Kredi kartları da bunlardan bir tanesi.

Halkbank Öğrenci Kredi Kartı

Halkbank Öğrenci Kredi Kartına başvuru için PARAF boşluk TC NO boşluk GELİR BİLGİSİ yazdıktan sonra 3452 ye mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Buradan sizin kart alıp alamayacağınıza dair bilgi mesajı geliyor. Bu mesaj sonrası yapmanız gereken bir işlem yok. Başvuru onayı sonrası sizin adınıza kredi kartının basılması ve teslim edilmesi süreci başlıyor. Başvuru ve teslim süreci hakandı bilgi edinebilmek için 0850 222 0 400 Halkbank Müşteri Hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Halkbank Öğrenci Kredi Kartı başvurusunda 18 yaş şartı bulunuyor. Bu yaşın altındaki kişiler mutlaka aileleri kanalıyla kredi kartı alabiliyor. İstenilen belgelerde şu şekilde;

  • Kimlik (Ehliyet, Nüfus Cüzdanı, Pasaport)
  • Öğrenci Belgesi
  • Gelir belgesi

Öğrencilerin gelir belgesi olmaz. Burada banka da verilecek limite göre bu talebini zorlamıyor. Öğrencinin alabileceği Parafree Kredi Kartı için internetten başvuru yapmanız halinde bilgileri dijital ortamdan girerek başvuru yapıyorsunuz. Ancak banka şubesinden yapmanız gerektiğinde size bir form veriliyor. Bu formu tanzim ediyorsunuz ve başvuru süreciniz böyle tamamlanmış oluyor.

Halkbank Öğrenci Kredi Kartı Sonradan Taksitlendirme

Öğrenciler için en büyük özelliği yapacağınız alışverişleri sonradan taksitlendirmek oluyor. Parafree sahibi öğrenciler yapmış oldukları harcamaları sonradan taksitlendirebilir. Peşin yapılan ödemelerin sizleri zorlayacağı kanısındaysanız sizde bu özellikten faydalanabilirsiniz. Sonradan taksitlendirme için bankanın internet bankacılığını yada 0850 222 0 400 Halkbank Dialog yardımıyla yapıyorsunuz. Taksitlendirme imkanı da 18 ay vadeye kadar yapılıyor ki bu da uzun bir süre. Yaptığınız harcamada taksit yaptırmak için minimum 50 lira en fazla ise 30 bin liralık harcama yapmış olmanız gerekiyor.

Öğrenci Kredi Kartı Özellikleri

Halkbank öğrenci kredi kartında bir karttan beklediğiniz tüm özellikler bulunuyor. Free olması kart aidatı ödemiyor anlamına geliyor. Burada sizin için parafüstü, isparkta ücretsiz otopark, borç taksitlendirme, sonradan taksitlendirme, fatura talimatı, kira ve aidatların ödenmesi için talimat, hgs yüklemeleri, altın mevduatı, birikimli mevduat hesabı açma,BKM ekspres, 3D güvenlik ile ödeme, SMS şifreleri, E-ekstre alımı, limit ve harcadıkça kazanılan parafpara bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ