Bankacılık Haberleri

Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri

Aidatı Olmayan Kredi Kartları Hangileri

Banka kurumları tarafından müşterilerin hizmetine sunulmuş olan kredi kartlarının birçoğunda aylık kart ödeme taksiti bulunmaktadır. Müşterilerin kredi kartı kullandıkları için bankaya ödediği belirli orandaki tutar senelik orana vurulduğu zaman ciddi miktarda bir tutar yapmakla beraber aidatı olmayan kredi kartları üzerinden daha sınırlı bir şekilde kredi kartı kullanımı yapabilmek mümkün olmaktadır. Neredeyse her banka kurumu tarafından verilmekte olan bu kredi kartları bünyesinde aylık komisyon alım durumu bankalar açısından söz konusu olmamaktadır.

Hangi Kartlar Aidat Almıyor?

Aidatı olmayan kredi kartları listesinde; Garanti Bankası tarafından verilen Bonus Flexi kredi kartı, Akbank tarafından verilen AxessFree kredi kartı, İş Bankası tarafından verilen Maximum Kart, Yapı Kredi Bankası tarafından verilen World Eko Kart, Enpara.com tarafından verilen kredi kartı ve Türkiye Ekonomi Bankası tarafından verilen sade kart bulunmaktadır. Bu liste üzerinde yer alan banka kurumları tarafından verilen bu kredi kartlarının kullanılması halinde müşteriden aylık kredi kartı kullanım aidatı kesilmemektedir.

Aidatsız Kart Avantajlı Olabilir

Türkiye’de yer alan pek çok banka kurumunun kredi kartı kullanımından ücret alması ile beraber müşterilerin bu durumdan zararlı çıkması alternatif seçenekler aranmasına neden olmaktadır. Aidatı bulunmayan kredi kartlarının kullanımı ile beraber ücretsiz bir şekilde kredi kullanım durumu söz konusu olmakta ve müşterilerin bu durumdan avantajlı çıkması sağlanmaktadır. Dilenen banka kurumu tarafından tahsis edilen kredi kartı alımı yapılabilmektedir.

Kredi Kartı Aidatı Var mı Yok mu? Bu sorulan sorular arasında bulunuyor. Bunun için Kredi Kartı Aidatı Muamması başlıklı yazı sizin için faydalı olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ