Bankacılık Haberleri

908 TL Taksitli 30 Bin Lira Kredi Ziraat Bankasından

908 TL Taksitli 30 Bin Lira Kredi Ziraat Bankasından

Yeni yıla girmemizin ardından tekrar şekillenen banka kredileri tüketicilere farklı faiz miktarları eşliğinde tahsis edilmeye başlanıldı. Elbette kredi ve kredi ürünlerinin birinci muhatabı olan bankalar. Fakat Kredicim.net olarak Ziraat Bankasından 908 TL taksitli 30 Bin Lira tüketici kredisi hakkında bilgilendirme yapmak istedik.

908 Lira Taksitli 30 Bin Lira Kredi

Ülkemizin neredeyse en önemli finans kuruluşu olan Ziraat Bankası onlarca yıldır bankacılık ürünlerini en güvenli şekilde tüketicilerine iletiyor. Bu ilişkinin en büyük nedenlerinden birisi hemen hemen ülkenin her bir bölgesinde şubeye sahip olması ve vatandaşlara en hızlı bir şekilde ulaşılabilir hale gelmesi diyebiliriz. Bütün bunlar bir kenara devlet güvencesinde olması biz müşteriler için tercih sebepleri arasında.

Böylesine önem arz etmesinin ardından banka kredi ürünlerinin yelpazesini genişletmiş durumda ve Tüketici Kredisi, Tüketici Avansı, Eğitiş, Arsa, İş yeri, Taşıt derken onlarca kredi ürününü biz müşterilerine sunar hale geldi. Teknolojiyi de yanına alarak her türlü imkanı sunan Ziraat Bankası Güncel Kredi Faizleri elbette alınan ürüne göre farklılık gösteriyor.

Masraflar ve Taksit Tutarları

Alacağınız 30 bin lira kredi için aylık yapacağınız ödeme tutarı 48 ay, 4 yıl için 908 TL olarak belirlenmiş ve faiz oranı % 1,37 ile yıllık maliyeti % 21,97 olarak tüketicilere yansıyor. 43 bin 584 lira toplam ödeme yapacağınız kredinin üzerinden ödeyeceğiniz masraf tutarları ise şu şekilde. 150 TL Kredi Tahsis Ücreti, yaklaşık 45 TL Hayat Sigortası Poliçesi ile KKDF ve BSMV kesintilerinden ibaret. Bu tutarlar diğer alacağınız kredi tutarları üzerinden de aynı şekilde hesaplanıyor.

Bankanın maaş alan müşterisi konumunda iseniz alacağınız kredinin faiz oranları ve masrafları sizler adına daha avantajlı konumuna getiriyor ki bunu da hatırlatalım.

Diğer Vade Tutarları Şu Şekilde

Almış olduğunuz kredinin vadesini 36 ay olarak isterseniz aylık 1.110 TL, 24 aylık için 1.522 TL, 12 aylık için ise 2.775 TL ödemeniz gerekiyor ki bu vadelerin hepsinde Ziraat Bankası Güncel faiz oranı % 1,37 olarak belirlenmiş durumda.

Nasıl Başvururum?

Ziraat Bankası Güncel Kredi Faizlerinden faydalanmak için en yakın banka şubesi, internet ve mobil bankacılık ürünleri, SMS ile başvuru yapmanız halinde ilk işlemleriniz başlatılıyor. Bu aşamadan sonra banka elbette kredi başvurularında yada şartlarında değişiklik yapabiliyor. Bu değişiklikler kişinin ekonomik durumu ve bankalar ile ilişkilerine göre farklılık gösterebiliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. serhat tepe dedi ki:

    koronavırus kredısını kullanmak istıyorum

  2. serhat tepe dedi ki:

    kredı kullanmak istıyorum

BİR YORUM YAZ