Pratik Bilgiler

Evim Şahane Başvuru Koşulları

Evim Şahane, Türk televizyon tarihinde en çok ilgi çeken ve izleyici toplayan yapımlardan bir tanesidir. Kanal D ekranlarında yayınlanan yapım ilk olarak 2012 yılında yayınlanmaya başlanmıştır. D Productions tarafından hayata geçirilen yapım 9 yıldır aralıksız bir şekilde yayın hayatına devam ediyor.

Bülent Kaan tarafından hazırlanan yapıma ülkemizin birçok noktasından başvuru yapılıyor. Başlıca İstanbul, İzmir ve Ankara olarak hizmet veren program günümüzde birçok ilimize de uğramayı tercih ediyor.

Programın içeriği gereği ülkemizde iç dekorasyon anlamında insanların yapısal olarak ciddi değişiklikler yaptığını söylemek doğru olacaktır. Küçük evlerin dahi doğru şekilde nasıl dizayn edilebileceği ve nasıl düzenleneceği hakkında birçok bilgi paylaşılıyor. Bu açıdan ülkemizde farklı gelir gruplarına dahil birçok insan programa başvuru yapmayı tercih ediyorlar.

Evim Şahane Başvuru Nasıl Yapılır?

Evim Şahane ilk yayınlanmaya başladığı andan itibaren Selim YUHAY tarafından sunuluyor. 2012 -2015 arasında Kanal D’de programı sunan sunucu, daha sonra programın kalkması ile TV8 ile anlaşmayı tercih etti.

Daha sonra başla kanallara da transfer olarak bu yapımın devam etmesini sağladı. Ülkemizde bu programa olan ilgi yapıların iç dizaynının basitçe yapılabilmesi açısından öncelikli olduğu için izlenme oranlarında ciddi rakamlara her zaman ulaşıyor.

Evim Şahane programına başvuru yapmak çok basittir. Yayınlanan kanalın sayfasına giderek başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Sizden bu form içerisinde bazı bilgiler detaylı bir şekilde isteniyor. Resimler, ev adresi, ne yapılması istediğiniz ve neden istediğiniz gibi detaylar isteniyor. Bu başvurular arasında yapılan incelemenin ardından doğru olarak kabul edilen işleme alınarak, program çekilebilmesi için genel hazırlıklar yapılıyor.

Evim Şahane programı için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. İnsanlar bu konuda ciddi bir hata yaparak, dolandırıcılara inanabiliyor. Bu konuda dikkatli olmanız gerekiyor. Çünkü programın amacı sponsor destekleri ile insanların istediklerini rahat bir şekilde yapılmasını sağlamak diyebiliriz. Sizlerde bu konuda dikkatli olmalısınız. Türkiye’nin her iline gidildiği için bu anlamda isteyen herkesin rahatça başvuru yapabileceğini söylemek doğru bir yorum olacaktır.

Kaynak:https://www.uzmanevim.com/

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu