Bankacılık Haberleri

Ziraat Bankasından Satılık Ford Connect 21 Bin Liradan

Ziraat Bankasından Satılık Ford Connect 21 Bin Liradan

Bankalardan satılık araçlar hakkında en azından bir duyumunuz söz konusu olmuştur. Bu anlamda uygun fiyatlarda modelli bir araç alımı yapma çabasındaysanız burada Ziraat Bankası alternatif bir yolunuz olabilir. Güncel satış listesini incelediğiniz zaman Ziraat Bankasından Satılık Ford Connect 21 bin liradan başlayan bir muhammen bedel ile satışa sunuluyor.

Ziraat Bankasından Satılık Araçlar

Uygun fiyatlı ancak modelli bir hafif ticari araca ihtiyacınız bulunuyorsa sizlere Ziraat Bankasından Satılık araçlar hakkında bilgi vermek önemli bir araç olabilir. Burada bankanın satışı ihale ile olmuş olsa da katılımının az olması nedeniyle tercih edilebilirliği de yüksek. Sizlere Ziraat Bankasından satılık ikinci el araçlar hakkında ve nasıl alınacağı konusunda ayrıntılı bilgiler sunmuştuk. Bu anlamda size de hafif ticari bir araç almanız gerekiyorsa fiyatı ve modeli açısından Ford Connect 21 bin liradan başlayan fiyatlar ile uygun olabilir.

Ford Connect Aracın Özellikleri

Dizel manuel vitesli Ford Connect aracın modeli 2012. Bu anlamda yüksek modelli diyebiliriz. Ancak modeline göre 510 bin km ile yüksek bir yol yaptığından bahsetmek doğru olacaktır. 101-125 HP motr gücüne sahip aracın motor hacmi ise 1601-1800 cc aralığında. Beyaz renkteki araç trafikten çekme belgeli olarak sunuluyor ve aracın ihalesine girecek kişiler bu araç için 1.260 lira teminat tutarı yatırmak zorunda. Bu teminat ile ihaleye katılım sağlayan kişiler ihaleye girmeleri halinde minimum 500 Lira artış sağlamak zorunda. Konya grup merkezindeki aracı isteyen kişiler ilgili kişilerle görüşerek fiziken inceleme imkanlarına da sahip.

Aracın başlıca özellikleri arasında aküsünün arızalı olduğu, renginin opak olduğu, anahtarının bulunduğu, ruhsatının olduğu, 1800 cc, 2012 model, 3 koltuklu, Ankara plakalı olduğundan bahsetmek mümkün. Tramer sorgusunda ise üç adet fiyat çıkıyor. Birisi 7.977 Lira, birisi 2.370 Lira diğeri ise 450 lira.

Kamyonet olarak geçen aracın fiziki fotoğrafları ise mevcut. Buradan inceleme ile aracın ihalesine girmeniz de size kalmış. Nitekim fiyatı ile oldukça cazip bir şekilde sunulan Ziraat Bankasından Satılık Ford Connect değerlendirmeye alabileceğiniz en uygun fiyatlı bir ikinci el araç. Bu ve bunun gibi bir çok aracı özellikleri ile diğer hususlar Ziraat Bankasından Satılık ikinci el araçlar içerisinde bulunuyor. Aracı inceleme adresiniz ise https://e-aracsatis.ziraatbank.com.tr/carInfo.intengo?carId=241&cid=6640695

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ