Bankacılık Haberleri

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Şifresini Öğrenme

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart Şifresini Öğrenme

Ziraat bankasına ait herhangi bir maaş kartı veya kredi kartınız gibi bir kart var ve siz bu kart ile para çekeceksiniz veya alışveriş yapacaksınız. Ama vahim olan önemli bir durum var. Pos cihazınızdan veya bankamatiklerden para çekerken girdiğiniz şifreyi unuttunuz. Ve şifrenizi hatırlamıyorsunuz. Eğer böyle durumlarda Ziraat bankası kart şifresi öğrenmek için birçok çözüm yolu mevcuttur. Bu çözüm yollarından birisi eğer kartınızı hafta sonu değil ve mesai saatleri içerisinde kullanacaksınız.

Ziraat Bankkart Combo Kredi Kartı özellikleri ile herkesin almak isteyebileceği en iyi kredi kartlarından bir tanesi. Nitekim arkasındaki finans gücü bu kartın alımının önünü açıyor.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Şifresini Öğrenme

Hemen en yakınınızda bulunan Ziraat Bankası şubesine yanınıza kimliğiniz ya da üstünde TC. Kimlik numarası yazıyorsa ehliyetiniz ile şifresini unuttuğunuz kartla birlikte giderek durumu izah ederek, şifrenizi unuttuğunuzu müşteri yöneticilerine durumunuzu anlatmanız halinde sizin kartınıza yeni bir şifre belirleyeceklerdir. Bankadaki memurlar. Ama kartınızı acil bir şekilde kullanmanız gerekti hafta sonu veya mesai saatinden sonra kullanmanız gerekiyor ve şifreyi bilmiyorsanız eğer Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak da öğrenebilirsiniz.

Okunmalı : Ziraat Bankası Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

Bunun için yapmanız gereken 444 00 00 veya 0850 220 00 00 telefon numaralarını arayarak telesekreterin konuşmalarını takip ederek müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ve güvenlik sorularına anne kızlık soyadı gibi buna benzer soruları cevapladıktan sonra şifreniz oluşturulacaktır. Eğer kartınız geldi ve geldiğinden bu yana hiç kullanmadıysanız ve ilerleyen günlerde kartınızı kullanmanız gerekti ise yeni bir şifre oluşturmanız lazım.

Bu yeni oluşturacak olduğunuz şifreyi en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek veya az önce vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri numaralarını tuşlayarak kartınıza yeni bir şifre belirleyebilirsiniz. Şifre belirlerken tahmini kolay olan doğum tarihiniz gibi şifreler belirlememeniz tavsiye edilir. Ve belirlenen şifreyi kimse ile kesinlikle paylaşmamanız gereklidir. Güvenlik açısından olarak bu yöntemler sizin için de çok iyi olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ