Bankacılık Haberleri

Yapı Kredi Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Kredi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankasının müşterilerine özel faiz oranları ile sunmuş olduğu kredi sayesinde evlilik, seyahat, ev eşyası gibi acil ihtiyaçlarınız için isterseniz sizde başvuruda bulunabilirsiniz. Faiz oranları %1,29 dan başlayan faiz oranları ile dilerseniz başvurunuzu anında gerçekleştirebilirsiniz.

Örneğin; 5.000 TL, 24 vadede kredi çekmek istiyorsunuz. Faiz oranı, %1,42 faiz , aylık ödemeleriniz 255,57 TL ve toplam geri ödemeniz ise 6133,68 TL olarak hesaplanabilir. Kredi tahsis ücreti tutarı ise 25 TL gibi bir tutar tahsil edilecektir. 10.000 TL, 36 ay vadede çekmek istediğiniz takdirde %1,38 faiz oranı ile aylık ödemeleriniz 927,46 TL ve toplam geri ödemeniz 33388,56 TL olarak hesaplanmaktadır.

Kredi tahsis ücreti kesintisi olarak da 125 TL tutarında bir tahsil gerçekleşecektir. 50.000 TL tutarını 48 ay vadeli olarak kredi çekmek istediğiniz takdirde %1,29 faiz oranı ile krediyi çekmiş olacaksınız. Aylık ödemeleriniz ise 1483,84 TL ve toplam geri ödemeniz 71224,32 TL olarak hesaplanacaktır. Kredi tahsis ücret kesintisi ise 250 TL tutarında olacaktır.

Kredi Başvurusunu Nasıl Gerçekleştirebilirsiniz?

Yapı kredi bankasının dijitalleşen dünyası sayesinde şubeye bile uğramadan dilerseniz başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

  1. Eğer banka müşteri iseniz internet veya mobil şube üzerinden istediğiniz kredi tutarı için belirttiğiniz vade oranı ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Krediniz onaylandığı takdirde şubeye gitmeden eğer bankaya ait bir hesabınız var ise mobil şube veya internet bankacılığı üzerinden hafta sonu da dahil olmak üzere hesabınıza aktarım sağlayabilirsiniz.

Daha önce Yapı Kredi mobil şube veya internet bankacılığı kullanmış ve şifrenizi hatırlamıyorsanız eğer şifremi unuttum butonu sayesinde kendinize yeni şifre belirleyebilirsiniz.

Eğer banka müşterisi değilseniz bankanın web sitesi üzerinden başvurularınızı gerçekleştirerek size yakın bir Yapı Kredi bankasından kredinizi kullanabilirsiniz.

  1. Bireysel ihtiyaç krediniz için dilerseniz sms ile başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  2. Size yakın olan bir şubeyi ziyaret edebilirsiniz.
  3. Yapı Kredi telefon bankacılığını arayarak başvurunuzu müşteri temsilcileri ile gerçekleştirebilirsiniz.
  4. Size yakın olan bir Yapı Kredi ATM’sinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru İçin Gerekli Evraklar Nelerdir?

  1. Nüfus cüzdanı fotokopisi
  2. Gelir belgesi
  3. Elektrik, doğalgaz gibi kişi adına düzenlenmiş son 3 aya ait fatura veya ikametgah belgesi
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ