Bankacılık Haberleri

TEB Mobil Uygulama Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?

TEB Mobil Uygulama Açılmıyor, Ne Yapmalıyım?

Hemen hemen her bankanın müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmetler vardır. Bunlardan birisi mobil cep şubesidir. Her an, her zaman bankadaki bilgilerinizi cebinizden ulaşabilirsiniz. Ama bazen bu uygulamalar hata verebilir. Zaten bu hatalar bankadan dolayı değil sizin telefonunuzdan kaynaklı olabiliyor. TEB bankası mobil uygulamasına girerek, hesap özetlerinizi kontrol edecekseniz ama bir türlü mobil uygulama açılmıyor ve TEB Bankası Mobil Uygulama Açılmıyor Ne Yapmalıyım? Diye yardım mı arıyorsunuz hiç sıkılmayın anlatacak olduğumuz birkaç yöntemler sayesinde belki TEB Bankası mobil uygulamasını açmanıza yardımcı olabiliriz.

İnternet Bağlantısını Kontrol Edin

İlk olarak telefonunuzda mobil verinin açık olup olmadığını kontrol ediniz. Mobil verinin açık olduğundan emin olduktan sonra TEB bankası uygulamasının güncellenmiş olup olmadığını da kontrol ediniz güncel değil ise güncelleme yapabilirsiniz. Güncellendikten sonra hata devam ediyor TEB bankası mobil uygulamasını açamıyorsanız, uygulamadaki verileri silebilirsiniz veriyi silmek için ise, telefonunuzdan ayarlar kısmına girin ayarlar kısmından uygulama ayarlarını takip edin uygulama ayarlarını açtıktan sonra uygulamaları yönet yazısını göreceksiniz buraya girdikten sonra, yüklenen uygulamaları göreceksiniz. Ve TEB Bankası yazısını görecekseniz buna dokunun tekrar açılan sayfada veriyi sil diyerek veriyi silme işlemini yapabilirsiniz.

Uygulamayı Kaldırıp Tekrar Kurun

Eğer bu anlattıklarımda çare olmadıysa uygulamayı telefonunuzdan komple kaldırıp tekrar yükleyin. Uygulamayı nasıl kaldırırım diyorsanız yine aynı şekilde veriyi sil kısma kadar gelerek veriyi sil kısmının hemen yanında bulunan kaldır yazısına tıklayın uygulama kaldırılacak yazısına tamam deyip kaldırabilirsiniz. Bu anlattığımız yöntemlerin hiç birisi işe yaramıyorsa hala TEB Bankası mobil uygulamayı açamıyorsanız telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürerek deneyebilirsiniz. Bütün bunları yaptığınız halde yine sorun bankadan dolayı olabilir açılmıyorsa uygulama, en yakın TEB Bankası şubesine giderek sorununuzu çözebilirsiniz…

Sorun Telefonda Olabilir

Bütün alternatifleri denemenize rağmen yine de olumlu bir sonuç alamamış olabilirsiniz. Bu durumda yapabileceğiniz diğer bir alternatif ise telefonunuzu fabrika ayarlarına geri döndürerek, telefonunuzu tekrar kullanıma açmalı ve gerekli uygulamaları tekrar yüklemeniz çare olabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ