İhtiyaç KredileriKrediler

QNB Finansbank Kredi Hesaplama Faizler Başvuru

Enpara gibi bir dijital bankacılık ürününü de arkasına alan QNB Finansbank düşen kredi faizleri sonrasında yeni faiz oranı ile kredi tahsisine başladı. Kredi alımında özellikle kredi notu seviyesine bakan banka düşük seviyede olanlara yüksek kredi tutarları tahsisinden de kaçınmıyor. Bu anlamda QNB Finansbank Kredi hesaplama Faizler, başvuru yolları ile muhtemel alacağınız kredi için ödeme planınız yazımız içerisinde bulunuyor.

QNB Finansbank kredi tahsisinde yasal olarak vade sınırlaması ile 60 ay vade yani beş yıllık geri ödeme planı ile kredi veriyor. Tabi başvuru sahibi alacağı tutar ile ödeme gücüne göre daha düşük vadelerde de alabilir. Maksimum alabileceğiniz kredi tutarı ise 35 bin lira ile sınırlı. Bu limit ilerleyen dönemlerde de değişiklik gösterebilecektir.

QNB Finansbank Kredi Hesaplama

Alacağınız muhtemel kredi tutarları ile vadelerinde ödeyeceğiniz tutarlarda şu şekilde;

Kredi Tutarı 12 24 36 48 60
10.000 901 484 345 277 237
20.000 1.803 968 691 554 474
30.000 2.705 1.452 1.037 832 711

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’tan kredi talebi olan kişilerin en kolay başvuru yolu telefonla mesaj göndererek oluyor. Burada sms kredi başvuru talebinizi iletmeniz için TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 5030 a mesaj göndermeniz yeterli oluyor. Bu aşamadan sonra kredi onayınız, alabilirliğiniz yada muhtemel diğer durumlar için banka sizi anlık olarak bilgilendiriyor.

QNB Finansbank telefon bankacılığı kullanan kişiler buradan arama yaparak mevcut kredi şartları hakkında bilgi edinebilirken aynı zamanda krediye başvuru imkanı da buluyor. Aramanız gereken telefon numarası ise 0 850 222 0 900.

Krediye başvuruda kullanabileceğiniz diğer yollar ise QNB Finansbank İnternet (Mobil) Bankacılığı, Banka şubesi ve Bankaya ait bankamatiklerdir. Bu mecralardan da kredi başvurusunu anlık olarak yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı ile başvuru da kolaylık bir adım daha ileri taşınmış. Buradan başvuru ve kredi tahsisi ile paranızın hesabınıza aktarımı birkaç dakika içerisinde yapılan hızlı bir işlem.

Kredi Masrafı Ne Kadar?

QNB Finansbank Kredi alımında alacağınız tutarın yüzde 0,5 oranında kredi tahsisi ücreti ödersiniz. Bunun yanında KKDf ve BSMV alınırken hayat sigortası poliçesi de kişinin durumuna göre farklı olarak kesiliyor.

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu