Bankacılık Haberleri

Oto Sanayi Dükkan Fiyatları

Oto Sanayi Dükkan Fiyatları

Sanayi sektörü ihsanların ihtiyaç duyduğu, sonu olmayan her zaman müşteri kapasitesine sahip işlevi olan bir sektördür. Oto sanayi siteleri, gelişen teknoloji ve her geçen gün artan araç sayısı ile sanayi sektörünün yapı taşlarından biridir. Otomobil sektörünün hızla gelişmesi, gelişen bu sektöründe yardımcıya ihtiyacı olması nedeniyle oto sanayi siteleri çok büyük bir paya sahiptir.

Oto sanayi sitesinde dükkan; Gelişmekte olan bir il merkezi, bir yerleşim merkezi gibi yerlerde elbette oto sanayisine ihtiyaç duyulmaktadır. Yapmış olacağınız güzel bir yatırımla sanayi sitesinden bir dükkân yatırımı yapabilirsiniz. Alacağınız dükkânın konumu ve büyüklüğü çok önemlidir. Güzel konumda bir dükkân fiyatı ileride size hiç ummadığınız kazançlar getirebilir. Otomobil sektörü hiç bitmeyecek bir sektör olduğundan her zaman bir alıcısı olacaktır.

Dükkan fiyatlarının durumu; Bulunduğunuz şehir, ilçe dükkan fiyatları olarak çok farklılık göstermektedir. Küçük bir şehirde alacağınız bir dükkan fiyat ile büyük şehirde alacağınız dükkan fiyatı çok farklıdır. Bununla beraber aynı ilde dahi çok farklılık göstermektedir. Başkent Ankara oto sanayinin de başkentidir. Dükkân fiyatları olarak şaşmaz Oto Sanayi sitesindeki bir dükkânla, Gölbaşı Oto Sanayi Sitesindeki dükkân fiyatları çok farklıdır. Alacağınız dükkânın büyüklüğü, yapacağınız iş ile orantılı olmalıdır. Büyük bir dükkânda küçük çaplı bir iş yaparsanız o dükkân size zarar ettirebilir. Yapacağınız iş aldığınız dükkânla aynı orantılı olmadır.

 Son zamanlarda artan emlak fiyatları, otomobil sektöründeki hızlı artış, sektördeki talep, oto sanayindeki dükkân fiyatlarında artış yönünde bir ivme kazanmıştır. Alacağınız bir dükkânın ortalama metrekare fiyatı bulunduğunu yere göre değişebilir. Ankara’da ortalama bir dükkân 200 bin-300 bin gibi fiyatlara satılmaktadır, konumuna ve büyüklüğüne göre fiyat artıp azalmaktadır. Küçük şehirlerde bu fiyat 50 binlere kadar düşebilmektedir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, insan sayısındaki artış ile otomobil sayısındaki artış hızla ilerlemektedir. Hatta otomobil satışı nüfusa oranla daha fazla artmaktadır. Her bir yerleşim yerinin ilerleme oranı hızla büyüdüğünden, oto sanayine de talepler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Yaptığınız her yatırımda, her gün daha fazla kar ettiğinizi göreceksiniz. Yeni sanayi kurulmadıkça dükkân fiyatlarındaki artış devam edecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ