Bankacılık Haberleri

Nissan Juke ve Elektrikli versiyonu

Nissan Juke ve Elektrikli versiyonu

Dünyanın önemli otomobil markalarından birisi olan Nissan markasının Juke modeli, yakın zamanda elektrikli araç olma yolunda ilerlemeye başlayacak diyebiliriz. Çünkü dünyada Trend haline gelmiş olan elektrikli araçlar, pek çok yeni model aracı da yanında götürüyor ve bu konuda bir yenilen araçlar sırasıyla elektrikli olma yolunda ilerliyor. Nissan Juke bu konuda ön plana çıkartılan ve merakla beklenen araçlardan birisi. Elektrikli otomobil konusunda Geçtiğimiz günlerde vermiş olduğu röportaj daha önemli şeyler söyleyen Nissan markasının sözcüsü, yeni teknolojilerin sık sık ilerleyeceğini ve geliştirme ihtimalleri üzerinde açıklamalar yapıldığını söylüyor. Ayrıca yeni bir elektrikli araç platformunun düzenle çalıştığını belirten Nissan, Bu çalışmaları bütün hızıyla ilerlediğini veya yakın zamanda sürpriz bir gelişme ile karşımıza Çıkacaklarını belirtiyor.

Bu yüzden detayları hepsini rahatlıkla takip edebilir güncel çalışmaları da Nissan’ın ana bildirimlerinde görebilirsiniz. 2015 yılından beri Japonya’da özel bir gribi versiyonu satılan Nissan markasına juke modeli, yakın zamanda ülkemizde de aktif olarak hizmet sunacak diyebiliriz. Elektrikli araçların ülkemizde gitti de yaygınlaşmaya başlamasının, en büyük artısı yakıt tasarrufu ve ekonomisi üzerindeki etkileri olacaktır. Bu etkileri baktığımız zaman sürekli büyüyen ve tasarruf halinde olan bir teknolojiyi görebiliyoruz Nissan markasının da yıllardır sahibi olduğu geçmiş ile birlikte bunu rahatlıkla yapabileceğinden eminiz. Detaylı bir çalışma sistemi profesyonel bir modernlik ve estetik ödeme seçenekleri ile birlikte ön plana çıkartılan Nissan’ın elektrikli araçları Günden güne gelmeye başlıyor ve ülkemize de çok sevileceğe benziyor bu yıl içinde.

Herkes için özel bir yere sahip olan Nissan markasının Japon teknolojisini en hızlı şekilde ülkemizde yayması, bizler için etkin bir çözüm üretilmesi ve kaçırılmayacak seçeneklerle ortaya çıkartılması için sürekli yeni güncellemeler yapılıyor ve elektrikli arabalar ile alakalı yatırımları yapılıyor. Yeni güncellemeler ve duyuruları Merakla bekliyoruz Çünkü elektrikli araç konusunda Nissan biraz geri kaldı ama Piyasayı kaldırabileceği konusunda şüphemiz yok.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ