Bankacılık Haberleri

Kredi kartı ile telefon alma (Taksitle Telefon)

Kredi kartı ile telefon alma (Taksitle Telefon)

2014 yılında çıkartılan yasa ile kredi kartı ile cep telefonu ve elektronik eşya alma konusunda getirilen kısıtlama bu alanda birçok kişinin mağdur olmasına neden oldu. Son zamanlarda artan telefon fiyatlarını da göz önüne aldığımız zaman peşin para ile telefon almanın çok zor olduğu şu günlerde kredi kartı kullanarak telefon almak için yapmanız gerekenler hakkında bilgiler sunalım.

Teknoloji marketlerin anlaşmalı bankalarını tercih edin

Kredi kartı ile telefon almanıza imkân veren firmaların merdiven altı olarak tabir edilen firmalar olduğunu belirtelim. Birçok işletmenin bu konuda sizlere hizmet verdiğini ancak komisyon oranları konusunda yüksek ücretler talep ettiğini belirtmek istiyoruz. Ancak sizler telefon almak istediğiniz zaman kredi kartı yerine bankaların sizlere sunmuş olduğu anlaşmalar ile kredi çekerek taksitli bir şekilde telefon alabilirsiniz.

Mediamarkt, Teknosa, Vatan Bilgisayar gibi firmaların bankalar ile yapmış olduğu özel anlaşmalardan faydalanarak kolay yoldan bilgisayar, cep telefonu ve diğer elektronik eşyaları alma fırsatınız vardır.

Mediamarkt Denizbank işbirliği

Kredi kartlarına telefon yasağının gelmesinden sonra bankalar için yeni bir kapı daha açılmış oldu. Büyük teknoloji marketler ile yapılan anlaşmalarda müşterilerine kredi imkânı sunarak buradan telefon satışı gerçekleştiren bankalar yeni müşteri kazanma konusunda ciddi adımlar atmış oldu. Bu konuda son zamanların en çok tercih edilen firmaları arasında Mediamarkt ilk sırada yer almaktadır.

Denizbank işbirliği ile 10 aya kadar vade imkanı sunan Mediamarkt’tan alışveriş yaparak sizlerde cep telefonunu 0 faiz ile cep telefonu alabilirsiniz. Bunun için en yakın Mediamarkt şubesine giderek burada bulunan Denizbank müşteri danışmanından başvuru yapmanız durumunda kredinizin onaylanmasından hemen sonra cep telefonunuzu alabilirsiniz. Özellikle bu konuda Mediamarkt’a giderken yanınızda T.C kimlik bilgilerinin yazılı olduğu nüfus cüzdanınızın yanınızda bulunması özen göstermeniz gerekmektedir. Aksi durumunda bankanın ehliyet, pasaport v.b gibi belgeler ile sizlere işlem yaptırmayacağının altını çizmek istiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ