Bankacılık Haberleri

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli 50 Bin Lira Bayram Kredisi Sunuyor.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli 50 Bin Lira Bayram Kredisi Sunuyor.

Devlet bankalarının sunduğu altı ay ödemesiz düşük faizli krediye başvurunun yaklaşık 5 milyonu bulmasının ardından İş Bankası da müşterilerine yeni bir kredi paketi hazırladı. Bayramın yaklaşması nedeniyle ihtiyacı olan kişilere İş Bankası 3 ay ödemesiz 60 ay vadeli 50 bin lira kredi tahsisinde bulunuyor. Bayram kredisi olarak almak isteyen kişilerin başvurusu ise şu şekilde yapılıyor.

İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

İş Bankasının kullanıma sunduğu İşCep ile krediye başvurunuzda mobil bankacılığa giriş sonrası Krediler menüsünden Anında kredi başvurusu yada Başvurular, kredi, anında kredi menüsünü takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İnternet bankacılığına giriş ile krediye başvuru adımları ise Kredilerim ve Anında kredi ile Başvuru ürünler ile Anında kredi adımları sonrasında gerçekleştiriliyor.

Okunmalı : Ziraat Bankası 6 Ay Ertelemeli Kredi

İş bankası dijital bankacılık ürünü kullanmayan kişiler ise klasik yöntem ile banka şubesinden, bankamatik kanalıyla da krediye başvuru yapabiliyor.

Ne Kadar Ödeyeceğim?

Alacağınız 50 bin lira kredinin faiz oranı 1,03. Beş yıl yani 60 ay boyunca ödeyeceğiniz tutar ise 1.185,09 TL. Kredi için 262,50 TL kredi tahsis ücreti, 166.65 TL hayat sigortası poliçesi olmak üzere 429.15 TL masraf ödemesi yapıyorsunuz. Kredinin alt limiti ise 3 Bin lira. Daha fazla para çekmek isteyen tüketicilerin üst limitleri ise 9 milyon 999 bin lira. İş Bankası kredi başvurusu müşteri olmayan kişiler için internet sitesi üzerinden de gerçekleştiriliyor.

Okunmalı : Halkbank  6ay Ertelemeli Kredi

Krediyi alacak olan kişiler tercihlerine göre 3 ay ertelemeli ya da ertelemesiz olarak ta seçebiliyor. Bayramın yaklaşması ile coronavirüs nedeniyle piyasalarda oluşan daralmanın esnetilmesinin öngörüsü kişileri umutlandıran haberler arasında. Bununla birlikte ihtiyaçların artış göstermesi de ertelemeli kredi alımlarının yolunu açtı. Virüs salgını esnasında oluşan maddi sıkıntıların atlatılması açısından kredi alımında 50 bin lira gibi yüksek tutar ve vadenin beş yıl boyunca olması avantajlı kılıyor. İş Bankası 3 Ay Ertelemeli Kredi alternatifleriniz arasına alınabilecek bankacılık ürünleri arasında.

Kredici.net sitesi olarak makalemiz bilgilendirme amaçlı olarak yazılmıştır. Kredi alımı ve başvurusu ile  tüm koşullarda muhatabınız bankalardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ