HalkbankKredi Kartı

Halkbank kredi kartları 2020

Halkbank’ta kredi kartı konusunda müşterilerine avantajlar sunan bankalar arasında yer alıyor. Son yıllarda Halkbank’ın kredi kartlarına olan talebin artması beraberinde farklı türden kredi kartlarının ortaya çıkmasını sağladı. Bu yüzden de Halkbank’ın sunduğu kredi kartlarına buradan göz atalım.

  1. Halkbank Paraf Kredi Kartı

Bankanın en çok tercih edilen kredi kartlarından olan Paraf kredi kartı yıllık olarak müşterilerinden sadece 32 TL kart aidatı almaktadır. Bu kredi kartı ile yapacağınız alışverişlerde bankanın sizlere sunduğu avantajlara göz atalım. Taksitli olarak yaptığınız alışverişler için sizlere 50 TL bonus ücret veren bankanın aynı zamanda OPET üzerinden yaptığınız akaryakıt alışverişlerde de 30 TL paraf para kazandırdığını belirtelim. Aynı zamanda Gülaylar üzerinden yapılacak olan alışverişler için bankanın 200 TL tutarında sizlere Parafpara kazandırdığını da belirtmek istiyoruz.

  1. Halkbank Parafly Kredi Kartı

Halkbank’ın bir diğer kredi kartı olan Parafly kredi kartı da müşterilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Yıllık kart aidatı olarak ise müşterilerinde 65 TL ücret almaktadır. Parafly kredi kartı kullanıcılarının ise sahip olduğu bazı detaylara bakalım. Ankara Esenboğa Havalimanı içerisinde bulunan TAV’ın çok katlı otoparklarınız için bu kart ile ödeme yaptığınız zaman %50 oranında indirim kazanma şansınız bulunmaktadır. Aynı zaman da bu kredi kartı ile yapacağınız ödemelerde bankanın sizlere Vero Moda üzerinden %10 indirim imkanı da sunduğunu belirtmek istiyoruz.

Halkbank’ın 20120 yılında sunduğu bu iki kredi kartının da şu an için oldukça avantajlı olduğunu belirtmek istiyoruz.

Turan Ay

Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Kamu Yönetimi ile Fotoğraf ve Sinema eğitimi gören Turan Ay onlarca kurs ve seminer sertifikasına sahiptir. Banka, Kredi, Finansal Sorunlar açısından araştırmalar yaparak tüketicinin bilgisine sunarken aynı zamanda 1996 yılından bu yana bilişim hizmetinde çalışmaktadır. Kredici.net adresi gibi bir çok internet sitesinin kurucusudur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu