23 Şubat 2020

Halkbank Hızlı Kredi

Halkbank Hızlı Kredi

15 Bin liraya kadar acil nakit ihtiyaçlarınız için kredi başvurunuzu Halkbank Hızlı Kredi yoluyla yapabilmeniz için banka şubesi, SMS, internet bankacılığı, mobil bankacılık üzerinden yapabiliyorsunuz.

Geçmişte kredi ihtiyacı olan tüketicilerin en büyük endişeleri kredi başvurusunun aşamalarını geçmek için uğraşmaları ve bu uğraşların uzun süre ve zaman alması olarak karşılarına çıkıyordu. Fakat zamanla her şey gelişti. Teknoloji geliştikçe bankacılık sektörü büyüdü ve daha çok kişiye uğraş vermeden ulaşır hale geldi. Kolay kredinin yolunu gelişen teknoloji ile açan bankalar müşteriye ulaşım yoluna yeniden şekillendirdi. Bu şekillendirmelerden birisi de Halkbank Hızlı Kredi olarak müşterilerine anında hizmet veren bir finans kaynağı haline geldi.

Kredi kullanacakların anında kredi tercihlerinden  birisi olarak ele alabileceği Halkbank Hızlı Kredi başvurusunda bulunabilmeniz için SMS, İnternet bankacılığı, Dialog Mobil yada bankanın ilgili sitesinden giriş yaparak gerekli formu doldurmanız yeterli oluyor. Anında kredi tahsisine sahip olmak isteyen kişilerin en büyük avantajı tatil günü ya da mesai saatleri dışında başvuru sonucunda alınıp hemen kullanılabiliyor olması olarak söylemekte fayda bulunuyor. Nitekim kişilerin banka şubelerine gitmesi gereksiz prosedürler eşliğinde zaman kaybı yaşamak en önemli olumsuz unsurlar arasında yer alıyor. Oldukça sıkıcı bir durum olan bu işlemden uzak kredi almak herkesin tercih edebileceği bir ürün olarak dikkatleri çekiyor.

Halkbank Hızlı Kredi Şartları

Bankadan anında hızlı kredi alabilmenizi için öncelikle banka şubelerinde hesabınız olması gerekiyor ki alacağınız kredi hesabınıza geçsin. Bu hizmetten faydalanmak isteyen kişiler SMS kanalıyla başvuru yapabiliyor. Aralarından boşluk bırakma şartıyla KREDİ TC Numarası, Gelir Belgesi, Talep edeceğiniz Tutarı yazarak 3452’ye yazacağınız mesajla olabiliyor. Bankanın internet bankacılığını kullanıyorsanız ya da mobil bankacılığını daha avantajlı sayılıyorsunuz. Çünkü buradan yapacağınız online başvuru daha hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.

Ne Kadar Öderim?

Halkbank Hızlı Kredi limitleri asgari 1000 lira ile 15 bin lira arasında sınırlandırılmış. Maksimum alacağınız vadesi ise 36 ay. Alacağınız kredinin faiz oranı % 2,50 olarak belirlenmiş ve alacağınız 15 bin lira için aylık 687,06  TL geri ödemeniz bulunacak. 3 yıl vadeli alacağınız kredi için % 05 kredi tahsis ücreti, isterseniz hayat sigortası poliçesi ve BSMV olarak sıralayabileceğimiz masrafları bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ

Güncel Kredi Her hakkı saklıdır. Yazılar izinsiz kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Yazılar kişisel tavsiyelerden ibarettir ve yazarlar sorumlu tutulamaz. Yatırım bilgileri yatırım tavsiyesi değildir.