Bankacılık Haberleri

Garanti BBVA Bankası Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Garanti BBVA Bankası Yatırım Hesabı Nasıl Açılır?

Vatandaşların yatırım ihtiyaçlarına her türlü bankacılık ürünü ile cevap veren Garanti Bankası müşterilerine uyacak yatırım araçlarını hizmetlerine sunuyor. Bu hizmetleri alabilmeniz için ilk yapmanız gereken ise Garanti Bankası yatırım hesabı açma diyebiliriz..

Yatırım Hesabını Nasıl Açarım?

Garanti Bankası yatırım hesabı açtırabilmek için aşağıdaki istenilen belgelerle birlikte en yakın Garanti Bankası şubesine başvuru yapmanız gereklidir. Gerçek kişilerden istenilebilecek belgeler şunlardır; Nüfus cüzdanı fotokopisi, risk bildirimi formu, alım/satım çerçeve sözleşmesi, yapılacak işlem ile ilgili sözleşme formu. Bu belgelerle birlikte en yakın garanti bankası şubesine gittiğiniz zaman maksimum 15-20 dakika içerisinde Garanti Bankası Yatırım Hesabınız açılacaktır. Ayrıca Garanti Bankası Yatırım Hesabınızı www.garantiyatirim.com.tr internet adresinden de TC kimlik numaranız, adınız, soyadınız, cep telefonu numaranız ve e-posta adresinizle birlikte kolayca açabilirsiniz. Yatırım hesabı açmak istediğiniz zaman karşınıza birçok seçenek çıkacaktır. Ancak Garanti Bankası Yatırım hesabından açmak sizin için ayrıcalık olacaktır. Garanti Bankası deneyimli yatırım danışmanları, geniş şube ağı, hızlı ve modern alt yapısıyla yatırımlarınızı en iyi şekilde yönetebilir. Hisse senedi, Varant, Euro Bond, tahviller ve birçok yatırım işlemlerinizi Garanti Yatırım hesabınızdan gerçekleştirebilirsiniz. Hisse senedi işlemlerinizi hızlı ve düşük komisyonlarla yapabilirsiniz. Garanti Bankasından hisse senedi alım satım işlemi yaptığınız zaman son 3 aylık hisse senedi işlem hacminize göre avantajlı komisyon oranlarından faydalanabilirsiniz.

Anlık Paritelere Ulaşım

Garanti Yatırım Hesabının sağladığı bir hizmet olarak istediğiniz zaman ekrandan hisse senedi işlemlerinizde yapılan komisyon oranlarını öğrenebilirsiniz. Ayrıca 444 0 333 nolu telefondan hisse senedi işlem özelliklerine ulaşabilirsiniz.

Yatırım araçlarındaki anlık değişimler 15 dakika gecikmeli olarak finans platformlarında yer alırken banka istenildiği takdirde müşterisine anlık ulaşım imkânı da veriyor.

Garanti Bankası Yatırım Hesabı Nasıl Aktarılır?

Garanti Bankası Yatırım Hesabınızda portföy varken komisyon oranları veya başka sebeplerden dolayı aracı kurumunuzu değiştirmek isterseniz Garanti Bankasına yazacağınız bir dilekçeyle portföyünüzle beraber farklı bir kuruma aktarımınız gerçekleştirilir.

Garanti Bankası Yatırım Hesabı Nasıl Kapatılır?

Garanti Bankası Yatırım Hesabınızı kapatmak istediğinizde hesabınızı açtırdığınız Garanti Bankası şubesine nüfus cüzdanınız ve banka hesap numaranızla beraber giderek hesabınızı kapattırabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankasının İnternet Şubesinden de hesap kapatma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ