Bankacılık Haberleri

Denizbank Yeni Yıl Kredisi

Denizbank Yeni Yıl Kredisi

Sberbank’ın günücü arkasına alarak Türkiye’deki faaliyetlerine önemli projeler ekleyen Denizbank yaptığı kampanyalar ile dikkat çekerken müşteri potansiyelini de genişletiyor. 2020 yılı ile birlikte Denizbank Yeni Yıl Kredisi % 0,99’dan başlayan faizlerle tahsis edilmesi uygun ödeme şartlarını oluşturuyor.

Yeni yıla yep yeni umutlarla girmek isteyen müşterilerine sağlanan nakit ihtiyacının faiz oranının cezbedici miktarlarda olduğunu söylersek doğru yapmış oluruz.

TC Kimlik numaranız ve telefon numaranız sayesinde resmi internet sitesi aracılığıyla anında başvuru yapabildiğiniz kredi ürününün ön onayı SMS yoluyla size bildiriliyor.

Ne Kadar Öderim?

% 0,99 faiz ile alabileceğiniz kredi tutarı 3 bin lira ile sınırlı tutulmuş. 12 ay vade için 270 TL taksit ödüyorsunuz ve masraflar toplamınız 46,40 TL. Hayat Sigortası poliçesi de bu masrafın içerisinde hesaplanıyor.

% 1,29 faiz ile alacağınız 10 bin lira kredi tutarı ise 12 vade için 920 TL, 24 ay için 516 TL, 36 ay için 387 TL ve 48 ay için 320 TL ödüyorsunuz. Yapacağınız masraf ise vadenize göre 154 TL ile 264 TL arasında değişkenlik gösteriyor.

Nasıl Başvururum?

Denizbank yeni yıl kredisi başvuru yoları ise banka şubeleri, internet bankacılığı, Mobil Deniz, Mobil uygulamalar aracılığıyla kolayca ve zahmetsiz yapılıyor. Kredi kullanımı esnasındaki prosedürlerin sıkıcı taraflarından uzak yapacağınız kredi başvurunuzun onaylanması ile yine rahat bir şekilde kredinizi alarak ihtiyaçlarınızı giderme yolunu tutabilirsiniz.

3 Bin ve 10 bin liralık örnek planı hazırlamış olsak ta bu rakamlar sizin talebinize göre değişiklik gösterebilir. Fakat burada kredi tahsisinin yapılabilmesi için kredi skorunuzun iyi olması gerekir. Tatsız bir banka alış veriş geçmişiniz bulunuyorsa banka size kredi onayı vermeyebilir ya da kefil talebinde bulunabilir.

En Avantajlı Kredi

Yeni yıl ile birlikte bankalar ard arda yeni kredi kampanyalarını her mecrada ilan etmeye başladı. Burada limit düşük olsa da 0,99 faiz oranının bankalar arasındaki en avantajlı oran olarak kabul etmemiz gerekiyor. Düşük oranda ihtiyaç sahibi olanlar için ilk tercih Denizbank yeni yıl kredisi kampanyası olabilecek tarzda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ