Bankacılık Haberleri

Denizbank Satılık Gayrimenkuller

Denizbank Satılık Gayrimenkuller

Ülkemiz, doğası, iklimi ve tarihi ile Akdeniz Sahili’nin en cazip destinasyonlarından biridir. Ülkemizde ev almak sadece sizin için keyif verici bir deneyim değil, aynı zamanda büyük bir yatırımdır. Ülkemizin gelişmekte olan bir emlak piyasası olması nedeniyle, ülke yurtdışı alıcılar için uygun fiyatlar sunmaktadır.

Türkiye’de emlak finansmanınız için Mortgage hizmetlerimizi sunmaktır. Denizbank satılık gayrimenkuller, Türkiye’de yabancılara ipotek sağlayan ilk Türk bankasıdır. Bu onları hayalinizi gerçekleştirmede en deneyimli banka ve en iyi ortak yapar.

Mortgage hizmetlerimize ek olarak, ülkemizde günlük bankacılık ihtiyaçlarınızı ayarlamada tam bankacılık hizmeti sunar.

Denizbank’tan Nasıl Konut Kredisi Alınır?

Farklı davranış, özelliklere sahip yabancılar, farklı bir uygulama yaklaşımı gerektirir. Bu nedenle Denizbank yabancılara özel ipotek kredisi geliştirdi Gerekli belgeler yeni evinizin en yakın şubesine sağlanmaktadır. Ekspertiz raporu için tesisinize yönlendirilecektir. Şube, ipotek başvurunuzla ilgili olarak en fazla 5 iş günü içinde sizi bilgilendirecektir. Size yazılı sözümüz olarak kullanabileceğiniz ön dönem sayfası dağıtılacaktır. Size ipotek koşullarınızı bildiren bir ön dönem sayfası sunacağız. Ön dönem sayfasını imzaladıktan sonra taahhüt ücretini ödemeniz gerekecektir.

Ön dönem anlaşması dört ay geçerli olur. Bu arada aşağıdaki belgeleri tamamlamanız gerekir.

  • DASK: (doğa afet sigortası)
  • Ev sigortası; İskan Ruhsatı (ev izni)
  • Savunma Bakanlığı’nın onayı (Savunma Bakanlığı)
  • Vergi numarası ve talep mevduat hesabı açma
  • Yukarıda belirtilen tüm belgelerin toplanmasından sonra, nihai onayı vereceğiz.

Tapu ofisinde krediyi ödemek ve tapuya ipotek koymak için randevu düzenlenecektir.

Hayalinizi Finanse Ediyor

Türkiye’de emlak finansmanınız için Mortgage hizmetlerimizi sunmaktır. Denizbank, Türkiye’de yabancılara ipotek kredisi sağlayan önde gelen bankadır. Bu Denizbank’ı hayalinizi gerçekleştirmede en deneyimli banka ve en iyi ortak yapar.

Mortgage hizmetlerimize ek olarak, Türkiye’de günlük bankacılık ihtiyaçlarınızı ayarlamada tam bankacılık hizmeti sunar.

Denizbank Satılık Gayrimenkuller

İlgilendiğiniz gayrimenkul ile ilgili daha detaylı bilgiler edinmek, teklif ve satış prosedürü için “İletişim Bilgileri” bölümünde yer alan yetkililerimizle irtibata geçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ