Bankacılık Haberleri

BodyCard Koruma Planı Nedir?

BodyCard Koruma Planı Nedir?

BodyCard, Sizin ve yakın bireylerinizin yurt içi ve yurt dışında bulunduğunuz zamanlarda cüzdanınızın kaybolması yada çalınması durumu sonrası cüzdan sahibini teminat altına alan Akbank’ın güvenlik paketidir.

Cüzdanınızın kayıp olduğunu farketmeniz halinde sadece Akbank ürünleri kapsamında olmayan, diğer bankaların kartları yada ürünlerini de kapsama içerisine alan BodyCard sayesinde mevcut maddi kartlarınız güvencede oluyor. Burada kaybın yaşandığını hemen Akbank Telefon Şubesini (444 25 25) aramanız gerekiyor. Bu durumda banka diğer banka kartları da dahil olmak üzere sizin adınıza kayıtlı tüm kartların kapatılmasını sağlıyor. Tabi arama zamanınız da önemli. Çünkü bu arama sonrası kartlarınızdan yapılacak harcamalar bankanın teminatı altına alınıyor. Aramanız ile birlikte geriye dönük olarak 3 bin lira ve toplamda da 50 bin liraya kadar harcama teminatı sağlayan BodyCard Akbank ile ortağı Ak Sigorta tarafından müşterilerine sunuluyor.

İnsan hayatına televizyon filmlerinde görmüş olduğumuz sahnelerden birkaçı gelebiliyor. İnsanın hayatında böyle şeyler oluşmasa bile bir kez meydana gelmesi halinde çok zor bir süreç yaşayabiliriz. Bu süreci olumlu ve ağır kayıplar yaşamadan atlatabilmemiz için Akbank’ın sigorta kolu olan Ak Sigorta önemli bir hizmet vermeye başladı. Bu anlamda tüketiciler çıktıkları yola daha güveni ve huzurlu bir şekilde çıkarken tatilin ve gezinin de tadını çıkarabiliyor.

BodyCard kredi kartlarınızın yanında güvence altına aldığı bir kaç nokta daha bulunuyor. Ev veya dükkan tarzında iş yerinizin anahtarının kaybolması halinde Çilingir hizmeti, arızalanan yada kaza yapan aracınız için çekici hizmeti, yurt dışında kartınızın kaybolması halinde de nakit avans hizmeti veren bir sigorta sistemi.

BodyCard ile güvence teminat hizmetini Ak Sigorta ile Akbank şubelerinden alabiliyorken aynı zamanda hizmet ve bilgi alabileceğiniz mecralarda Akbank’ın telefon bankacılığı olan 444 25 25 numarası ile Ak Sigortanın hizmet merkezi  olan 444 27 27 numaralı telefonlar bulunuyor.

18 yaşını doldurmuş olan tüm kişilerin hizmet alabildiği BodyCard Sigortası bireylerin kişisel eşyalarının çalınması, kaybolması halinde profesyonel bir destek sağlıyor. Teminat olarak 50 bin liraya kadar güvence vermesi ise büyük bir avantaj olarak dikkatleri üzerinde topluyor. Bu nedenle gelecekteki endişeleriniz için önemli bir güvence olduğunu düşünüyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ