Bankacılık Haberleri

BKM Express Nedir?

BKM Express Nedir?

Son zamanların en popüler ödeme sistemlerinden biri olan BKM Express, internet alışverişlerinde daha hızlı ve bir o kadar güvenli bir sistemdir. Bu kapsamda birçok kişi internet alışverişlerinde kolaylık sağlayan BKM Express nedir nasıl kullanılır gibi soruları merak etmektedirler. BKM Express, internet ortamında gerçekleştirilen alışverişlerde hiçbir şekilde kart bilgisi girmeden yalnızca kullanıcı adı ve şifreyle giriş sağlanarak ödeme yapılmasına imkan veren pratik ve güvenli bir sistemdir. Böylelikle kartınız yanınızda olmasa dahi ödemenizi yapabileceğiniz ücretsiz bir ödeme kanalıdır.

İş yerleri ile kart bilgilerini paylaşmak zorunda olmadan ödeme yapabilen kullanıcılar sisteme diledikleri kadar kart ekleyebilmekte, para gönderebilmekte, yüz yüze alışverişlerde kullanabilmektedirler. BKM Express birçok iş yerinde geçerli olmakla birlikte, bilinen çoğu banka ile anlaşmalıdır. Sanal cüzdan olarak geçen BKM Express karta ücretsiz üye olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda bu ödeme sistemi ödemelerden hiçbir şekilde komisyon kesmemektedir. Kart bilgilerinizi son derece güvenli bir şekilde saklamakta ve ödemelerinizde bilgi güvenliğinizi korumaktadır.

BKM kart kullanıcıları ödemelerinde direkt olarak BKM Express ödeme yöntemini seçerek sisteme bağlanarak ödeme yapabilmektedir. Bankalar arası kart merkezi anlamına gelmekte olan BKM direk olarak bankaların ortak şekilde kullanmakta olduğu veri merkezidir. BKM Express nedir nasıl çalışır şeklindeki soruların en net cevabını öğrendikten sonra sizler de BKM Express kullanıcısı olabilir ve internet alışverişlerinizi güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ