Bankacılık Haberleri

Anında Kredi Kartı Akbank’tan. Al ve Harcamaya Başla

Anında Kredi Kartı Akbank’tan. Al ve Harcamaya Başla

Kredi kartları başvuru süreci, onayı ve teslimi ile zaman alan bir işlem. Zira Kredi Kartı Kaç Günde Çıkar başlıklı yazımızda bu süreci başından sonuna kadar ayrıntısıyla dile getirmiştik. Bu konumda olanlar için Akbank anında Axess Kredi Kartı tahsisi yapıyor ve hemen harcamaya başlayabiliyorsunuz.

Onay Sonrası Anında Şubeden Kredi Kartınız Teslim Oluyor

Kredi kartınızın başvuru sonrasındaki onayı ile kartınızı teslim almanız yaklaşık iki haftalık süreyi bulan bir işlem. Başvuru sonrası onaylanan kartlar tek merkezde basılıyor ve sahibine ulaştırılıyor. Türlü yollardan başvuru imkanı olan bu hizmetin sonrasında yine sizden sözleşme imzalanması isteniyor ki bu sözleşmenin kuryeler ile iadesi sonrası kartınızın kullanıma açılması size yaklaşık 3 haftalık süreye mal olabiliyor. Bu anlamda Akbank müşterilerine hemen kart sahibi yapmak ve kullanıma başlamalarını sağlamak için Anında kredi kartı hizmeti vermeye başladı.

SMS Onay Kodu İle Kartınızı Alın

Akbank Axess Kredi kartına internetten, SMS ile, banka şubesinden yada mobil uygulama üzerinden başvurabilmeniz mümkün. Burada başvuru sonrası onaylandıktan sonra size SMS ile onay kodu gönderiliyor. Bu onay kodu ile istediğiniz Akbank şubesinden kredi kartınızı teslim alabiliyorsunuz ve hemen kullanıma başlayabiliyorsunuz. Kartınızı teslim almak için uygun değilseniz banka bu duruma da çözüm yolu bulmuş. Adresinize 24 saat içerisinde alınmayan katlar kuryeler aracılığı ile gönderiliyor.

Başvuru ile anında kredi kartı sahibi olmanızı dezavantajlarından birisi kartınızın size özel basılmamış olması. Anlık olarak teslime hazır kartlardan olması münasebetiyle kartın üzerinde isminiz yazmamaktadır. Kartınızda isim yazılmaması sizin için bir engel değil . İster yurt içi ister yurt dışı tüm harcamalarınızda kullanabiliyorsunuz.

Size anlık olarak teslim edilen kartınız ile internet üzerinden alışveriş yapmanız halinde e-ticaret sizden Adı Soyadı isteyecektir. Buraya isminizi yazabilirsiniz. Bu sayede alışverişlerinizi de internet üzerinden gerçekleştiriyorsunuz. Almış olduğunuz bu kartın miadı dolması ile birlikte size yine merkezden kart basımı yapılıyor ve bu sefer isim ve soy isim yazılı olarak size gönderiliyor.

Kart sahibi olmak için aceleniz bulunur mu bilinmez fakat tüketiciler kart kampanyalarını yakından takip ediyorlar. Bu kampanyalara katılım ise süreli olduğu için kart başvurusu ile teslimi arasında geçen süre ile birlikte kampanya süresi dolacağından katılım sağlayamıyorlar. Bu tür engellerin aşılması için Akbank anında Axess Kredi Kartı sahibi yapmanın yolunu hazır kartlar ile bulmuş durumda.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ