Bankacılık Haberleri

Akbank Kiralık Kasa Ücretleri

Akbank Kiralık Kasa Ücretleri

Günümüzde birçok müşteri tarafından talep edilen kiralık kasalar hakkında Akbank kiralık kasa ücretleri hakkında merak edilen bilgileri sizlere buradan sunmak istiyoruz. Son yıllarda bankaların bu konuda sunmuş olduğu kasaların boyutlarına ve fiyatlarına bakalım.

Akbank küçük boy kasa fiyatları

Akbank’ın müşterilerine küçük boy kasa olarak sunduğu bu hizmetin fiyat olarak 240 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. 2019 yılı içerisinde herhangi bir şekilde fiyat artırımı yapmayacak olan bankanın aynı zamanda 240 TL’de 1 yıllık peşin depozito aldığını belirtmek istiyoruz.

Akbank orta boy kasa fiyatları

Orta boy bir kasa kiralamak istediğiniz zaman Akbank’a ödemek zorunda olduğunuz 1 yıllık ücretin ise 300 TL olduğunu belirtmek istiyoruz. yine sizlerden 1 yıllık depozito ücretini peşin olarak alacak olan bankanın bu ücreti ayrılmak istediğiniz zaman sizlere iade edeceğini belirtelim

Akbank büyük boy kasa fiyatları

Büyük boy bir kasa kiralamak istediğiniz zaman Akbank’a ödemeniz gereken tutar ise 420 TL olarak belirlenmektedir. Aynı zamanda 420 TL’de aynı şekilde 1 yıllık peşin depozito ücreti alacak olan bankanın bu ücreti sizlere geri iade edeceğini belirtmek istiyoruz.

Bankanın sizlere sunmuş olduğu bu kasa ücretlerinin ödemesinin yapılmaması durumunda banka 1 yıllık depozito ücretinden kesinti yaparak 1 yıl boyunca eşyalarınızın güvenliğini sağlayacaktır. Sonrasında yapılmayan ödemeler için ise sizlerle iletişime geçerek kasa ücreti konusunda ödeme yapmanız gerektiğini isteyecektir.

Bankalar arasında kiralanan kasalar büyüklüğüne göre değişiklik gösteriyor. Burada büyük, küçük ve orta sınıflandırması bulunuyor olsa da ebat olarak değişikliğe de uğrayabiliyor. Genel olarak bankaların ücretleri aynı olsa da müşterinin kendi banka ile çalışma özelliklerinden dolayı farklılıklar doğabilir. Bu durum banka ile yapılan protokol neticesinde belli olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ