Bankacılık Haberleri

100 bin TL’ye banka ne kadar faiz verir

100 bin TL’ye banka ne kadar faiz verir

100 Bin TL parası olanların son günlerde en çok merak ettiği soruların başında 100 bin TL’ye banka ne kadar faiz verir? Gelmektedir. Bankaların müşterilerine verdiği mevduat faiz oranlarına tek tek bakalım.

ING Turuncu Ekstra’lı e-Turuncu Hesap faiz oranı

ING Bankası son zamanların en çok faiz oranı veren bankaları arasında ilk sırada gelmektedir. Hollanda bankası olan ING’nin Türkiye’de binlerce şubesinin bulunması paranızı bu bankaya yatırma konusunda sizlere kolaylık sağlamaktadır. İşte bu yüzden de ING Turuncu Ekstra’lı e-Turuncu Hesap üzerinden 100 Bin TL’nizi bu bankaya yatırdığını zaman banka faiz oranı olarak %22.50 oranından faiz imkanı sunacaktır. 30 günlük getirisinin ise müşterilerine 1.583 TL olduğunu belirtelim.

Fibabanka Kiraz Hesap faiz oranı

Fibabanka’da yüksek faiz oranı ile müşterilerine hizmet veren bankaların arasında yer almaktadır. Özellikle de 2018 yılından sonra artan faiz oranlarında müşterilerine yüksek faiz oranları sunarak bu konuda bankanın müşteri sayısında ciddi oranda bir artış meydana gelmektedir. Yıllık faiz oranı olarak ise müşterilerine %22.50 oranından faiz imkanı sunmaktadır. Net getirisi ise Fibabanka’nın 1.583 TL olarak dikkat çekmektedir.

Alternatif Bank VOV Hesap Faiz oranı

Alternatif Bank’ta yüksek faiz oranları ile müşterilerine hizmet veren bankalar arasında gelmektedir. Fibabanka ve ING Bank gibi Alternatif Bank’ta faiz oranı konusunda %22.25 oranı üzerinden müşterilerine faiz oranı sunmaktadır. 100 Bin TL’nizi Alternatif Bank’a yatırdığını zaman bankanın sizlere aylık sunacağı net getirisinin 1.566 TL olduğunu belirtelim.

HSBC E-Mevduat Faiz oranı

HSBC bankası da yüksek faiz oranları ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Yıllık faiz oranı konusunda %20 üzerinden faiz veren bankaya yatıracağınız 100 Bin TL’nin faizini 30 günlük faizi içerisinde 1.397 TL olarak geri alacaksınız.

Halkbank E-Mevduat faiz oranı

Halkbank’ta mevduat hesapları faiz oranlarında müşterilerine oldukça yüksek faiz oranı hizmeti sunmaktadır. Özellikle de yıllık faiz oranı konusunda müşterilerine %19 oranından hizmet sunan bankanın aylık net getirisinin ise 1.262 TL olduğunu belirtelim.

Akbank Direkt Vadeli Hesap

Faiz oranlarına bağlı olarak artış gösteren bankalar arasında Akbank’ta gelmektedir. Yıllık mevduat faiz oranlarında müşterilerine %18 üzerinden faiz imkanı sunan Akbank’a yatıracağınız 100 Bin TL karşılığında bankanın sizlere sunduğu faiz getirisi 1.265 TL olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ