Bankacılık Haberleri

0,99 Faizli Kredi Denizbank’tan

0,99 Faizli Kredi Denizbank’tan

Yılın son aylarına girilmesinin ardından önemli finans kuruluşlarımızdan Denizbank güncel kredi kampanyasın06 müşterilerinin olanağına sundu. % 0,99 faiz oranlarından başlayan Denizbank Güncel Kredi Kampanyası alınan kredi tutarı ve vadesine göre değişiklik gösteriyor.

Kredi Limiti Ne Kadar?

Kredici.net olarak taradığımız güncel krediler arasında dikkatlerimizi üzerine çeken Denizbank İhtiyaç Kredisinin 0,99 faizli orandan kullanabilmeniz için 2 bin liralık kredi kullanmanız ve bu kredinin geri ödemesini ise 12 ay gibi bir sürede yapmanız gerekiyor.

Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 55 bin TL ile sınırlı tutulmuş ve miktardaki kredinin 48 aylık geri ödemesi bin 675 lira.

10 Bin Lira İçin Örnek Kredi Tablosu

Alacağınız Kredi Tutarı Vade Taksit Faiz Oranı
2.000 12 180,00 0,99
10.000 12 944,00 1,65
10.000 48 335,00 1,78

Denizbank tahsis ettiği krediler için kefil talep etmezken bu durum kredi talebinde bulunan kişinin kredi notuna bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. 0,99 faiz oranı ise tüketicileri cazip kılan tarafı olsa da 2 bin lira ile sınırlı olması düşündürücü diyebiliriz.

Genel olarak kredi tahsisindeki prosedürleri es geçerek müşterilerine kredi tahsisinde kolaylık sağlayan Denizbank’ın kredi vadesi 3-48 ay arasında değişiklik gösteriyor. En yüksek faiz oranı % 1,78 olarak belirlenmiş ve bunun için 48 aylık vade seçeneği kullanılması gerekiyor.

Masraf Ne Kadar Alınıyor?

Denizbank güncel kredilerinden faydalanan tüketiciler aldıkları kredi tutarları üzerinden masraf ödemek zorunda. Kredi tahsis ücreti yasal olara binde beş oranında kesiliyor. Bu rakam 10 bin lira için 50 lira iken 35 yaşlarında birisi için yaklaşık 52 lira hayat sigortası poliçesi kesiliyor. Bu rakam vade uzadıkça yükseliyor.

Krediye Başvurular

Denizbank Güncel kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler bunun için banka şubeleri, mobil ve internet bankacılığı ile telefon bankacılığını arayabilirler. Online kredi tahsisi almak isteyen kişilerin internet bankacılığı ve mobil bankacılığı kullanabiliyor olması gerekiyor ve tatil günlerinde kredi kullanım saati 09:00 ile 21:00 arasında.

Sağlanan faiz oranı ile masraflar dikkate alındığında 2018 yılına yaklaşıldığı son aylarda yükselen döviz ve altın tutarları ile muhtemel yükselebilecek faiz oranlarının dikkate alınarak kredi çekilebilmenin belki de son fırsatlarından biri olabileceğinden kredi ihtiyacı bulunan kişilerin incelemesinde fayda olduğu görüşündeyiz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ